Життя

Суд у справі ГРУшників відмовився допитувати судмедексперта Міноборони РФ

Життя/Суд у справі ГРУшників відмовився допитувати судмедексперта Міноборони РФ
Зберегти
Вигляд

Голосіївський районний суд Києва відхилив клопотання про допит судмедексперта Міноборони РФ Алєксандра Фокіна на розгляді справи військовослужбовців Збройних сил Росії Євгєнія Єрофєєва та Алєксандра Алєксандрова.

Адвокат російського спецпризначенця Алєксандрова Валентин Рибін представив у суді заключення щодо смерті військовослужбовця ЗСУ Вадима Пугачова, яке підготував судмедексперт Міноборони РФ, повідомив кореспондент Громадського.

 

Суддя зачитав усі 11 сторінок заключення, в якому фактично дублюються свідчення харківського судмедексперта Наталії Яковцевої, яка обстежувала тіло Пугачова.

Однак, в документі наголошується, що смертельні поранення характерні для кулі калібру 5 мм від модифікованої моделі автомату АК-74, а не російської гвинтівки «Винторез».

Адвокати закликали суд допитати Фокіна, оскільки у сторони захисту є «запитання щодо тлумачення окремих термінів». Однак суддя відхилив клопотання про допит судмедексперта, зазначивши, що «заключення не потребує додаткового роз'яснення».

 

Пізніше адвокат Рибін представив суду карти, на яких зображений план місцевості і фактична лінія розмежування на момент боєзіткнення. Суд оголосив перерву на 15 хвилин для залучення до розгляду карт.

Нагадаємо, що на попередньому засіданні захист просив допитати як свідків представника так званої «народної міліції ЛНР» та слідчих РФ.

Пов`язані новини