УКРАЇНА

Суд у справі тютюнового монополіста «Тедіс» перенесли на 18 травня

28 квітня, 2017 20:26
УКРАЇНА/Суд у справі тютюнового монополіста «Тедіс» перенесли на 18 травня
Зберегти
Вигляд
Господарський суд Києва задовольнив клопотання компанії «Тедіс» про перенесення судового засідання.

Господарський суд Києва задовольнив клопотання компанії «Тедіс» про перенесення судового засідання на 18 травня.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Зазначається, що клопотання про перенесення компанія «Тедіс» подала у зв’язку з необхідністю більшого об'єму часу для роботи з копіями документів, оскільки оригінали вилучила Генпрокуратура 31 березня в ході слідчих дій.

Нагадаємо, 16 грудня 2016 року Антимонопольний комітет України оштрафував тютюнового монополіста – компанію «Тедіс» (раніше «Мегаполіс») на сумму 431 млн грн за зловживання монопольним становищем. Компанія оскаржила дане рішення в Господарському суді Києва.

Однак 26 квітня Генпрокурор Юрій Луценко заявив про те, що компанія «Тедіс» сплатила частину цього штрафу в розмірі 300 млн грн до державного бюджету.

Цю інформацію 27 квітня підтвердив Громадському керівник Департаменту з розслідувань особливо важливих справ у сфері економіки Володимир Гуцулуляк.

Коментуючи Громадському такий крок компанії, голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв сказав, що не знає, як його пояснити. Терентьєв сподівався отримати відповіді в ході судового засідання 27 квітня.

Перед початком судового засідання один з адвокатів компанії «Тедіс» — Андрій Карнаухов заявив, що штраф був сплачений, щоб знизити тиск з боку правоохоронних органів.

Карнаухов одразу додав, що такий крок не означає факти визнання правопорушення і боротьба в суді буде продовжуватися.

Що ж стосується того, чому «Тедіс» сплатив лише частину штрафу, а не всю суму, Карнаухов та його колега повідомили, що вони не володіють інформацією про долю решти суми штрафу. Сама компанія «Тедіс» на запити надати коментарі не відповідає.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# тедіс
# ГПУ
Пов`язані новини