Суд Токіо погодив звільнення під заставу екс-глави альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi Карлоса Гона, якого підозрюють у порушенні фінансового законодавства. Про це повідомило BBC з посиланням на японські медіа.

Сума застави складає майже 9 мільйонів доларів, звільнити Гона можуть уже зранку 5 березня. Днем раніше, очільник сторони захисту екс-глави альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi був оптимістично налаштованим щодо рішення суду про заставу (Гонг назначив нову команду свого захисту в лютому).

BBC зазначає, що раніше суд відмовив Гону у виході під заставу, обґрунтовуючи це можливістю Гона вилетіти з країни.

Він уже пробув під вартою понад три місяці.

19 листопада 2018 року главу ради директорів автомобільного альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi Карлоса Гона затримали в Японії за звинуваченням у порушенні фінансового законодавства. Згодом рада директорів Nissan проголосувала за звільнення з посади голови ради Карлоса Гона через звинувачення у порушенні фінансового законодавства.

Карлос Гон у 2012 році став одним із найбільш високооплачуваних топ-менеджерів у Японії. Він здобув популярність завдяки програмі з жорстокого скорочення витрат, які вивели Nissan з глибокої фінансової кризи.

Поділитись: