УКРАЇНА

Суд в анексованому Криму відхилив апеляцію Ісмаїла Рамазанова

3 травня, 2018 17:57
УКРАЇНА/Суд в анексованому Криму відхилив апеляцію Ісмаїла Рамазанова
Зберегти
Вигляд
Так званий «Верховний суд» в анексованому Криму 5 травня відхилив апеляцію арештованого кримського татарина Ісмаїла Рамазанова, якого звинувачують у екстремізмі.

Так званий «Верховний суд» в анексованому Криму 5 травня відхилив апеляцію арештованого кримського татарина Ісмаїла Рамазанова, якого звинувачують в екстремізмі.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Засідання відбувалося у закритому режимі, у залу не пустили навіть батька Рамазанова. Він був присутнім лише при оголошенні вироку. 

Рамазанов просив змінити йому запобіжний захід на домашній арешт, оскільки він не має наміру залишати Крим. 

Рішення суду залишилось незмінним - Ісмаїл Рамазанов пробуде під вартою до 18 травня.

Водночас адвокат Рамазанова Олексій Ладін повідомив «Крим.Реалії», що стан здоров'я його підзахисного погіршився, у нього почалися проблеми з нирками. За словами адвоката це наслідок побиття Рамазанова під час обшуків та у перші години затримання. 

Ладін заявив, що Рамазанов кожен день писатиме заяву на огляд лікаря, оскільки «з практики випливає, що за першою заявою лікар не приходить», а сам адвокат також направить свою заяву в адміністрацію СІЗО.

«Будемо домагатися, щоб його оглянув лікар і призначив ліки. Будь-яких ілюзій, що СІЗО надасть Ісмаїлу належне лікування, у нас немає. Але, якщо ліки впишуть у його медичну картку, родичі зможуть їх передати», – пояснив адвокат.

Нагадаємо, 23 січня російські силовики провели обшуки в будинку кримського татарина Ісмаїла Рамазанова.

У будинку чоловіка було знайдено патрони, зазначалось, що Рамазанова під час обшуку побили. Слідчий комітет Росії звинувачує кримського татарина в пропаганді екстремізму. 

Пов`язані новини