Суд в Італії відхилив клопотання українського нацгвардійця Віталія Марків та змінив йому запобіжний захід з ув’язнення на домашній арешт. Через це глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков надіслав листа міністру закордонних справ Італії

Суд в Італії відхилив клопотання українського нацгвардійця Віталія Марків та змінив йому запобіжний захід з ув’язнення на домашній арешт. Через це глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков надіслав листа міністру закордонних справ Італії.

Про це Аваков повідомив у Twitter.

«Мені видається, що Прокуратура Італійської Республіки, залишає без уваги надану їй інформацію щодо визначення позиції солдата Марківа, який вже чотири місяці залишається у в’язниці за те, чого він не скоював», — написав він у листі до глави МЗС Італії Анджеліно Альфано.

«Тим часом, італійська преса встигла оголосити мого співвітчизника «вбивцею італійського журналіста», підживлюючи упередження та негативне ставлення до України та українців», — додав глава МВС України.

Аваков закликав звернути особливу уваги на справу Марків «для уникнення спекуляцій і пліток, що могли б завдати шкоди розвиткові дружніх відносин між нашими країнами».

Нагадаємо, 1 липня в ГПУ повідомили, що в Італії за підозрою в причетності до вбивства у 2014 році на Донбасі фоторепортера Андреа Роккелі арештували українського військового Віталія Марківа.

Пізніше повідомлялось, що затриманий в Італії українець виявився заступником командира в батальйоні Нацгвардії.

ДИВІТЬСЯ: «Кілер» чи доброволець: чому українця Марківа звинувачують у вбивстві італійського фотокора.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: