Київський апеляційний суд відхилив скаргу захисту колишнього голови Апеляційного суду Криму Валерія Чорнобука на ухвалу Голосіївського районного суду, яка наклала арешт на майно, вилучене в Чорнобука під час обшуку у квартирі, де якій він мешкав в Києві.

Захист Чорнобука знову заявив про відвід суддів Віктора Глиняного, Ігоря Паленика та Олега Присяжнюка через те, що колегія суддів у цьому складі вже залишала апеляційні скарги адвокатів Чорнобука без задоволення. Порадившись у нарадчій кімнаті, суд клопотання відхилив.

Раніше сьогодні суд відхилив скаргу захисту Чорнобука на рішення Голосіївського районного суду Києва про продовження терміну тримання під вартою.

Нагадаємо, 3 листопада 2018 року в Києві затримали екс-голову Апеляційного суду Криму Валерія Чорнобука, якого підозрюють у державній зраді. 5 листопада 2018 року його під варту, а 28 грудня суд подовжив тримання під вартою Чорнобука до 25 лютого включно.

У липні цього року Чорнобука було оголошено в розшук. Генпрокурор Юрій Луценко заявляв, що екс-голові Апеляційного суду Криму вручили підозру у вчиненні правопорушення за статтею 111 КК (державна зрада). За словами генпрокурора, Чорнобук здійснював підривну діяльність, зокрема допомагав перейти кримським судам на здійснення правосуддя на підставі законодавства Росії.

За версією слідства, під час операції Росії з анексії півострова, Чорнобук співпрацював з окупаційною владою, передає «Слідство.інфо». Зокрема, 24 березня 2014 року на засіданні суду він закликав суддів учити законодавство РФ та отримувати російські паспорти. Сам Чорнобук звинувачення у державній зраді відкидає.

Поділитись: