УКРАЇНА

Суд відхилив клопотання захисту Насірова про відвід судді

6 березня, 2017 13:03
УКРАЇНА/Суд відхилив клопотання захисту Насірова про відвід судді
Зберегти
Вигляд
Суд відхилив клопотання захисту глави Державної фіскальної служби Романа Насірова про відвід судді.

Суд відхилив клопотання захисту глави Державної фіскальної служби Романа Насірова про відвід судді Солом'янського райсуду Олександра Бобровніка.

Таке рішення оголосила суддя Солом'янського райсуду Києва Олена Букіна після розгляду клопотання захисту, передає кореспондент Громадського.

«Суд не вбачає підстав для задоволення клопотання. У задоволенні заяви відмовити», – заявила суддя.

Таким чином, суддя Олександр Бобровнік повинен продовжити засідання з обрання запобіжного заходу Насірову.

Нагадаємо, що ввечері 5 березня в Києві під Солом’янським судом влаштували акцію протесту, учасники якої вимагали обрати запобіжний захід голові ДФС Роману Насірову.

Згодом адвокати заявили, що Насіров залишатиметься в приміщенні суду до ранку, поки не продовжиться засідання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Раніше, 5 березня, адвокати голови ДФС Насірова заявили про відвід судді. Згодом прес-секретарка Солом’янського районного суду Києва Яна Квітченко повідомила, що продовження розгляду справи Насірова відбудеться 6 березня, тому що в неділю немає другого чергового слідчого судді, який би міг розглянути питання про відвід судді за клопотанням адвокатів Насірова, 72-годинний термін затримання якого спливає сьогодні пізно ввечері. 

Як сказав Громадському суддя Олександр Бобровник, 5 березня нема чергового слідчого судді, тому засідання у справі Насірова вже не буде. У той же час, джерела в САП повідомили Громадському, що затягується обрання судді для вирішення питання відводу.

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

Це відбувалося в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Як повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, за даними слідства, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини