Верховний суд відмовився поновлювати Сергія Семочка на посаді першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки України.

Про це повідомили у пресслужбі Верховного суду.

У своєму позові Семочко просив визнати протиправним і скасувати указ президента від 12 квітня 2019 року про його звільнення з посади у СЗР, а також поновити його на цій посаді.

«24 червня 2020 Верховний суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду залишив без розгляду позов Сергія Семочка до президента України, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача — Служба зовнішньої розвідки України» — йдеться в повідомленні.

Повний текст постанови буде подано протягом п'яти днів.

Нагадаємо, 10 червня ДБР вручило підозру п'ятому президенту і нинішньому депутату Петру Порошенку у справі про призначення заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

18 червня Порошенку мали обирати запобіжний захід у суді у справі Семочка. Прокуратура спершу просила про арешт із правом застави в 10 млн грн, а потім — особисте зобов'язання. Суд у справі відклали до 1 липня.

Поділитись: