Суддя Солом’янського суду Києва відмовив у задоволенні клопотання захисту глави Державної фіскальної служби Романа Насірова щодо проведення судово-медичної експертизи.

Суддя Солом’янського суду Києва відмовив у задоволенні клопотання захисту глави Державної фіскальної служби Романа Насірова про проведення судово-медичної експертизи щодо визначення стану здоров’я підозрюваного.

Про це повідомляє кореспондент Громадського, який перебуває у залі суду.

Раніше адвокат Олександр Лисак подав клопотання про призначення Насірову судово-медичної експертизи щодо можливості підозрюваного брати участь у судовому засіданні.

«Стан здоров’я Насірова не є таким, що унеможливлює участь підозрюваного у засіданні при розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу. Захистом не було надано суду жодних доказів щодо проведення вказаної експертизи. З огляду на викладене приходжу до висновку про відсутність підстав для задоволення клопотання», – заявив суддя.

При цьому він зауважив, що ухвала оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, що у Солом’янському суді Києва відбувається засідання щодо обрання запобіжного заходу главі ДФС Роману Насірову.

Перед цим суддя Олена Букіна відхилила клопотання захисту Насірова про відвід судді Солом'янського райсуду Олександра Бобровніка.

Нагадаємо, що ввечері 5 березня в Києві під Солом’янським судом влаштували акцію протесту, учасники якої вимагали обрати запобіжний захід голові ДФС Роману Насірову.

Згодом адвокати заявили, що Насіров залишатиметься в приміщенні суду до ранку, поки не продовжиться засідання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Раніше, 5 березня, адвокати голови ДФС Насірова заявили про відвід судді. Згодом прес-секретарка Солом’янського районного суду Києва Яна Квітченко повідомила, що продовження розгляду справи Насірова відбудеться 6 березня, тому що в неділю немає другого чергового слідчого судді, який би міг розглянути питання про відвід судді за клопотанням адвокатів Насірова, 72-годинний термін затримання якого спливає сьогодні пізно ввечері. 

Як сказав Громадському суддя Олександр Бобровник, 5 березня нема чергового слідчого судді, тому засідання у справі Насірова вже не буде. У той же час, джерела в САП повідомили Громадському, що затягується обрання судді для вирішення питання відводу.

Нагадаємо, що 2 березня детективи НАБУ обшукали офіс Держфіскальної служби та вручили підозру главі ДФС Роману Насірову.

Це відбувалося в рамках розслідування кримінального провадження, пов’язаного з неправомірними, на думку слідства, рішеннями голови ДФС Романа Насірова про розстрочення податкових боргів підприємствам колишнього народного депутата Олександра Онищенка.

Як повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, за даними слідства, Насіров завдав збитків бюджету на 2 млрд гривень.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile