Політика

Суд відмовив Мельничуку в апеляції

Політика/Суд відмовив Мельничуку в апеляції
Зберегти
Вигляд

Апеляційний суд Києва відмовив народному депутату Сергію Мельничуку у клопотанні про скасування рішення Печерського суду щодо обраного запобіжного заходу – застави у 300 тисяч гривень та заборони виїжджати з Києва.

Адвокат Мельничука Любомир Клiщук повідомив Громадському, що рішення про відмову було прийняте не у колегіальному складі, а одним суддею. За його словами, це є порушенням, так як рішення мають ухвалювати щонайменше троє суддів. Крім того, суддя не зачитав клопотання і не перевірив явку учасників.

До засідання також не були допущені журналісти.

Сам Мельничук стверджує, що всі справи проти нього та добровольчого батальйону «Айдар» були сфабриковані Генпрокуратурою на замовлення Росії.

«Ми побачили, що все ж прийшов кінець нашій демократії, судочинству. Сьогодні рішенням суду ми побачили, що порушуються права громадян», – сказав Мельничук.

Як повідомлялося, Мельничука парламент позбавив депутатської недоторканості 3 червня та дав згоду на притягнення його кримінальної відповідальності, однак не дав згоду на його затримання та арешт.

Генпрокуратура підозрює депутата у низці злочинів, серед яких і створення збройного бандитського угрупування. Генпрокурор Віктор Шокін нещодавно заявляв, що сукупність злочинів Мельничука тягне на довічне ув'язнення. Справа проти нардепа налічує близько чотирьохсот сторінок.

/ фото Косс Казимко

Пов`язані новини