Вищий адміністративний суд відмовив Фонду гарантування вкладів фізичних осіб й банку «Михайлівський» у рішенні, яке дозволило би повернути 690 млн грн виведених з банку активів.

Вищий адміністративний суд відмовив Фонду гарантування вкладів фізичних осіб й банку «Михайлівський» у рішенні, яке дозволило би повернути 690 млн грн виведених з банку активів.

Про це йдеться в ухвалі Вищого адмінсуду.

Таким чином Вищий Адмінсуд касаційну скаргу Фонду гарантування й «Михайлівського» та лишив без змін постанову Окружного адмінсуду Києва від 10 серпня 2016 року та ухвалу Київського апеляційного адмінсуду від 29 вересня 2016 року, якими було задоволено позов ТОВ «Фінансова компанія «Плеяда» і визнано протиправними дії тимчасового адміністратора банку «Михайлівський» та скасовано його наказ щодо встановлення нікчемності договору факторингу №1905 від 19 травня 2016 року, укладеного між банком «Михайлівський» з ТОВ «Фінансова компанія «Плеяда».

За матеріалами справи, «Михайлівський» і «Плеяда» підписали угоду, у якій, зокрема, йшлося про відступлення ТОВ права вимоги до боржників на суму 679,9 млн грн оцінювальною вартістю 479,8 млн грн, за що, як передбачалося, позивач сплачує банку 480,6 млн грн.

Пізніше сторони в рамках угоди підписали ще один документ, які дозволяє відступлення права вимоги до боржників на суму 2,4 млн грн.

Нагадаємо, з 20 січня вкладникам банку поновили виплати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Афера навколо банку «Михайлівський».

Раніше повідомлялося, що топ-менеджери банку «Михайлівський» скоїли злочинів на 5,2 млрд гривень.

До цього Нацбанк звинуватив керівництво банку «Михайлівський» в організованій злочинності.

Крім того Фонд гарантування вкладів повідомляв, що з банку «Михайлівський» незаконно вивели 2,6 млрд гривень.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: VoxCheck #10: Про банк «Михайлівській».

Поділитись: