УКРАЇНА

Суд відмовив у перенесенні розгляду справи Єфремова зі Старобільська до Києва

19 січня, 2017 12:51
УКРАЇНА/Суд відмовив у перенесенні розгляду справи Єфремова зі Старобільська до Києва
Зберегти
Вигляд
Наступне засідання розгляду справи екс-голови фракції «Партії регіонів» Олександра Єфремова у Старобільську відбудеться 24 січня.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ відмовив у перенесенні розгляду справи екс-голови фракції «Партії регіонів» Олександра Єфремова з Старобільського районного суду Луганської області до Печерського районного суду Києва.

19 січня суд відмовив у задоволенні відповідного клопотання захисту Єфремова. Це підтвердив у коментарі Громадському адвокат Євген Солодко.

«Ми плануємо діяти згідно з стратегією захисту», – сказав він. При цьому захисник не навів деталей цієї стратегії.

16 січня 2017 року Старобельський суд почав підготовче засідання по справі Єфремова. Наступне засідання у Старобільську відбудеться 24 січня.

17 січня Старобільський районний суд Луганської області продовжив арешт екс-голові фракції Партії регіонів Олександру Єфремову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 17 березня.

У той же час 17 січня Апеляційний суд Києва мав розглянути скаргу адвокатів Єфремова на попереднє продовження йому терміну арешту Печерським районним судом Києва до 22 січня.

Але засідання було перенесено. Розгляд апеляції тепер призначено на 20 січня.

Пов`язані новини