Життя

Суд відмовив у закритті від журналістів засідання щодо затриманого на хабарі працівника СБУ

27 квітня, 2018 18:17
Життя/Суд відмовив у закритті від журналістів засідання щодо затриманого на хабарі працівника СБУ
Зберегти
Вигляд
Суддя Людмила Кізюн відмовилася обирати запобіжний захід для затриманого на хабарі посадовця СБУ Олександра Карамушка, затриманого на отриманні хабара у сумі 47,5 тисяч доларів (близько 1,2 млн грн), у закритому режимі.

Суддя Людмила Кізюн відмовилася обирати запобіжний захід для затриманого на хабарі посадовця СБУ Олександра Карамушка, затриманого на отриманні хабара у сумі 47,5 тисяч доларів (близько 1,2 млн грн), у закритому режимі.

Про це повідомляє кореспондент Громадського із зали суду.

Адвокати просили зробити зробити засідання суд щодо працівника СБУ в закритому режимі, оскільки начебто є матеріали, які містять гриф «таємно».

Прокурор Володимир Кривенко виступив проти і зазначив, що усі таємні матеріали уже розсекречені.

Затриманий Карамушко на питання журналіста Громадського про причетність до злочину відповів: «Усі свої пояснення і коментарі я буду давати тоді, коли суд перейде до суті звинувачень і дослідження доказів. Поки я від коментарів відмовлюся. Я себе винним не вважаю».

Відповідаючи на запитання про знайдений у нього під час його затримання білий порошок , Карамушко відповів: «це не моє, я не знаю, що там було в пакеті».

27 квітня в НАБУ заявили, що затриманий на хабарі у $47 тисяч працівник СБУ покривав фіктивні шлюби.

Раніше детективи Національного антикорупційного бюро заявили, що викрили посадовця Служби безпеки України на отриманні хабара у сумі 47,5 тисяч доларів (близько 1,2 млн грн).

Більше про:
# СБУ
Пов`язані новини