Життя

Суд відмовив в оскарженні результатів виборів у Кривому Розі

Життя/Суд відмовив в оскарженні результатів виборів у Кривому Розі
Зберегти
Вигляд

Кандидату на посаду міського голови Кривого Рогу Інні Іванченко відмовлено у задоволенні позову щодо визнання результатів виборів міського голови Кривого Рогу 27 березня недійсними.

Таке рішення ухвалив Дніпропетровський окружний адміністративний суд.

Як повідомив в коментарі «Радіо Свобода» криворізький правозахисник Валерій Романов, який займався підготовкою позову, сторона позивача готується оскаржувати це рішення в апеляційному суді, а потім, якщо буде потреба, – в Європейському суді з прав людини.

«Зокрема, ми дізнались, що документи були надані міською виборчою комісією без обговорення в суді, без оголошення їх у суді, що, ми вважаємо, порушує права позивача й норми законодавства. Тому, ми вважаємо, суд діяв упереджено», – сказав він.

Раніше Інна Іванченко подала позов до Дніпропетровського окружного адмінсуду. Вона вимагає визнати недійсними результати виборів 27 березня.

Нагадаємо, у Кривому Розі 27 березня пройшли позачергові вибори мера, участь у виборах брали 15 кандидатів. Після опрацювання 100% протоколів на виборах переміг Юрій Вілкул.

До поліції надійшло 39 повідомлень про порушення під час голосування. Разом з тим, у Кривому Розі на кандидатів було вилито багато компромату.

У Комітеті виборців України зазначили, що вибори у Кривому Розі не відповідали стандартам демократії.

/Фото Громадське

Пов`язані новини