УКРАЇНА

Суд відмовився розглядати справу проти екс-регіонала Царьова

УКРАЇНА/Суд відмовився розглядати справу проти екс-регіонала Царьова
Зберегти
Вигляд

Шевченківський райсуд Києва повернув Генпрокуратурі обвинувальний акт проти екс-депутата від «Партії регіонів» Олега Царьова у посяганні на територіальну цілісність держави.

Про це йдеться у рішенні суду від 21 червня, оприлюдненому у Єдиному реєстрі судових рішень.

Колегія суддів визнала, що обвинувальний акт має суттєві недоліки. Зокрема, при акті не було розписки Царьова про те, що він отримав матеріали кримінальної справи. Також повідомляється, що в обвинувальному акті не зазначено місце проживання колишнього нардепа.

В оприлюдненому рішенні Царьов названий як «ОСОБА_2», але при цьому зазначено, що мова йде про депутата, який виграв вибори на окрузі №40 під час парламентських виборів 2012 року. Таким чином, мається на увазі саме Царьов.

«Враховуючи викладене, суд приходить до висновку про неможливість призначення судового розгляду на підставі обвинувального акту щодо ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст. 109, ч.2 ст. 110 КК України, вважає, що вказаний обвинувальний акт містить суттєві недоліки, не відповідає вимогам кримінального процесуального закону, в зв'язку з чим підлягає поверненню прокурору», – йдеться у рішенні суду.

Нагадаємо, що Царьов обвинувачується в тому, що в квітні-травні 2014 року, будучи народним депутатом України, брав участь у сепаратистських зборах на Донбасі, де публічно закликав до дій, спрямованих на насильницьку зміну і повалення конституційного ладу

Крім того, слідчі надавали докази фінансування екс-прем’єр-міністром Миколою Азаровим та колишніми народними депутатами Олегом Царьовим та Володимиром Олійником масових акцій, спрямованих на дестабілізацію ситуації в Україні.

Пов`язані новини