ENRU

Суд відмовився відновити членство Скрипіна та Грішина в ГО «Громадське ТБ»

Печерський районній суд міста Києва відмовився відновити членство в ГО «Громадське телебачення» колишнім співробітникам Роману Скрипіну та Сергію Грішину. Таке рішення було ухвалено 24 травня.

«Це дуже логічне рішення. Шкода, що довелося гаяти час — і свій, і суду.  З часом стає зрозуміло, що ця історія лише загартувала Громадське», — говорить Наталя Гуменюк, голова ГО.

Скрипіна та Грішина  було виключено з членів ГО «Громадське телебачення» за рішенням більшості 15 лютого 2016 року за поданням Програмної ради через недотримання положень Статуту організації, вчинення дій, які суперечать статутній меті організації та/або завдають шкоду її репутації, та невідповідність вимогам щодо членства в організації.

Таке рішення було прийняте членами організації після того, як Наглядова рада ГО «Громадське телебачення» 19 січня 2016 року звернулася до Скрипіна з вимогою передати права на доменне ім’я, яким на той час користувалося Громадське, та гроші організації, які колишній керівник вивів на приватний рахунок у Чехії. Скрипін не виконав вимогу Наглядової ради.

Громадське звинувачує Скрипіна у привласненні більше 200 тисяч євро організації. За фактом шахрайства правоохоронними органами було відкрито кримінальне провадження.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram