Суд відмовився змінювати Навальному умовний термін на реальний

default/Суд відмовився змінювати Навальному умовний термін на реальний
Зберегти
Вигляд

Люблінський суд Москви відмовився змінювати опозиційному політику Олексію Навальному п'ять років умовного терміну у справі «Кіровлісу» на реальний термін за клопотанням Федеральної служби виконання покарань.

Про це повідомляє «Дождь».

Випробувальний термін у справі «Кіровлісу» було продовжено на три місяці.

«Суд начебто вирішив, що я занадто хороший», – написав Навальний у Twitter.

Раніше 13 травня на засіданні суду прокуратура попросила замінити Навальному п'ять років умовного терміну на п'ять років реального ув'язнення.

У рамках кримінальної справи «Кіровлісу» Олексія Навального, який у 2009 році на громадських засадах був радником губернатора Кіровської області Микити Білиха, і підприємця Петра Офіцерова звинувачували в розкраданні майна кіровського державного підприємства «Кіровліс».

У липні 2013 року Ленінський районний суд Кірова визнав Навального і Офіцерова винними і засудив до п'ятьох і чотирьох років позбавлення волі відповідно. У жовтні того ж року Кіровський обласний суд замінив їм реальний термін на умовний.

Відбуваючи умовний термін, Навальний отримав 15 діб адміністративного арешту за звинуваченням у несанкціонованій роздачі листівок у московському метро. У ФСВП вважають, що таким чином політик порушив порядок відбування умовного покарання. Тому ФСВП звернулася у Люблінський суд Москви (за місцем проживання Навального) з клопотанням про заміну умовного терміну на реальний.

/ фото ТАСС