Апеляційний суд Києва звільнив з-під варти і відправив під домашній арешт беркутівця Сергія Лободу, фігуранта нападу на Автомайдан 23 січня 2014 року.

Апеляційний суд Києва звільнив з-під варти і відправив під домашній арешт беркутівця Сергія Лободу, фігуранта нападу на Автомайдан 23 січня 2014 року.

Про це повідомила адвокатка родин Небесної Сотні Євгенія Закревська.

«Апеляційний суд м. Києва (суддя Рослик) звільнив з-під варти беркутівця 1-й роти Сергія Лободу (епізод по нападу на Автомайданівці на Щорса 23.01.2014), того, самого, який півтора року був у розшуку», — написала вона у Facebook.

Закревська наголосила, що браслетів для беркутівців, яких відправили під домашній арешт, «чомусь ніколи немає».

«А ще пам'ятаємо, що харківські беркута Мастега і Войлоков втекли в РФ саме з-під домашнього арешту», — зазначила адвокатка.

Водночас, Вінницький суд відмовив у продовженні домашнього арешту Олександу Кравченку, який координував операцією з нейтралізації Автомайдану.

Закревська зазначає, що Кравченко був заступником Коряка і це поки самий «високий чин» серед тих, кому пред'явлено підозру «вживу».

Тижнем раніше суд відмовився обмежувати Кравченко термін для ознайомлення з матеріалами справи.

Адвокатка попереджає, що наразі є всі умови для того, щоб фігуранти справи втекли.

Слідчі вважають, що Кравченко керував всією операцією на місці її проведення вночі 23 січня 2014 на вулиці Щорса біля 17-ї лікарні і подальшим її розвитком.  

Полковник Кравченко був заступником тодішнього начальника управління МВС у Києві Валерія Коряка, якого звинувачують в організації розгону студентів на Майдані. Сам Коряк знаходиться в бігах. У 2016-му суд арештував майно Коряка.

Нагадаємо, що усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику «Справу Майдану», яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 91 людини (78 мітингувальників та 13 силовиків).

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: