ENRU

Суд відправив під домашній арешт власницю згорілого хостелу у Запоріжжі

Суд у Запоріжжі призначив запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту терміном на 2 місяці підозрюваній у справі щодо пожежі у хостелі Ірині Комовій.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Жінку підозрюють в тому, що вона порушила встановлені законодавством вимог пожежної безпеки і, не маючи відповідних дозвільних документів, облаштувала хостел у будівлі.

Засідання суду відбувалось у частково закритому форматі: судом було ухвалене рішення про видалення із залу засідань представників ЗМІ та громадськості на час розгляду доказової бази, аби уникнути розголошення таємниці слідства.

Адвокати підозрюваної відкидають усі звинувачення прокуратури щодо невиконання затриманою особою правил пожежної безпеки, що призвели до людських жертв.

Захисники затриманої наголошують, що її фірма здавала приміщення в будівлі, де сталася пожежа, в суборенду, і в угоді було прописана відповідальність орендаря щодо виконання правил пожежної безпеки.

Раніше повідомлялось, що у Запоріжжі поліція затримала власницю хостела, у якому під час пожежі загинули 5 людей. Вона головна підозрювана у справі про пожежу.

ДСНС повідомила про те, що згорілий хостел у Запоріжжі працював нелегально.

Нагадаємо, у ніч на 2 жовтня у Запоріжжі 5 людей загинули у пожежі в хостелі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram