Війна

Суд відпустив екс-айдарівця Радченка на поруки

Війна/Суд відпустив екс-айдарівця Радченка на поруки
Зберегти
Вигляд
lead

Апеляційний суд міста Києва відпустив на поруки трьох народних депутатів екс-командира роти «Айдару» Ігоря «Рубежа» Радченка.

Про це повідомляє кореспондент Громадського з зали суду.

«Я бачив його в дії, останні два роки я підтримував з ним зв'язок, саме тому зараз я тут... Я переконаний, що людина має бути на свободі і доводити свою невинуватість. Але якщо він винний - нехай відповідає за це», — прокоментував народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Артеменко, один із депутатів, який хотів взяти на поруки Радченка.

Як заявляв адвокат підозрюваного, його дружина зараз у декретній відпустці, а всі діти неповнолітні, тому їм необхідна його підтримка.

В залі суду також були присутні представники «Айдару», які особисто знайомі з Радченком.

«Айдарівці» в залі суду над Радченком. Київ, 11 липня 2016 року. Фото Hromadske.ua

За словами військового прокурора, присутність багатьох бійців на суді можна розцінювати як тиск на суд.

«До того ж судді можуть ще пам'ятати ситуацію в Печерському суді», — додав він.

Нагадаємо, Генпрокуратура 1 червня повідомила про підозру двом добровольцям батальйону територіальної оборони «Айдар» у скоєнні ряду тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень. 

Прихольники «айдарівця» заблокували будівлю суду, що б не дати вивезти з будівлі суду заарештованого. Вранці 2 липня вони перекрили вулицю Хрещатик з вимогою змінити запобіжний захід начальнику штабу «Айдар» Валентину Лихоліту.

Ввечері 2 липня суд відпустив «айдарівця» Лихоліта на поруки депутатів.

Пов`язані новини