Життя

Суд випустив під заставу підозрюваних у вбивстві журналіста Сергієнка, почалися сутички

Insider
Життя/Суд випустив під заставу підозрюваних у вбивстві журналіста Сергієнка, почалися сутички
Зберегти
Вигляд
Соснівський районний суд Черкас випустив під заставу підозрюваного у викраденні та ймовірного організатора вбивства журналіста Василя Сергієнка. Після оголошення рішення суду в залі почалися сутички.

Про це з зали суду повідомив друг загиблого Олег Собченко, передає Insider. Підозрюваному в організації викрадення та вбивства Вадиму Мельнику призначили заставу у 2 млн гривень. Віктору Горбенку, якого підозрюють у викраденні, побитті та катуванні призначили 800 тисяч гривень застави. Після оголошення рішення суду в залі почалися сутички.

«Підозрюваних по справі Сергієнка фактично випускають. Плювок в сторону цивілізованого суспільства, коли справу по вбивству журналіста затягують на три роки і в підсумку не карають винних, а випускають», — написав Костянтин Мірошниченко з зали суду у Facebook.

У квітні 2014 року Герой України, журналіст Василь Сергієнко був побитий та викрадений з двору власного будинку у місті Корсунь-Шевченківський. Наступного дня його тіло знайшли за 15 кілометрів від міста зі слідами знущань.

У травні 2017 року поліція затримала підозрюваного у вбивстві Сергієнка.

У липні 2017 року прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно організатора, а також ще одного з виконавців викрадення та вбивства Сергієнка.

18 липня Генеральна прокуратура України оголосила підозру фігуранту справи про вбивство журналіста, учасника «Самооборони Майдану» в Черкаській області, Героя України Василя Сергієнка.

Пов`язані новини