УКРАЇНА

Київрада та АМКУ заявили про розбіжні рішення суду щодо продажу алкоголю вночі

26 липня, 2017 19:01
УКРАЇНА/Київрада та АМКУ заявили про розбіжні рішення суду щодо продажу алкоголю вночі
Зберегти
Вигляд
Вищий господарський суд України підтвердив законність рішення Київради про заборону на продаж алкоголю у магазинах та супермаркетах столиці з 23:00 до 10:00.

Вищий господарський суд України підтвердив законність рішення Київради про заборону на продаж алкоголю у магазинах та супермаркетах столиці з 23:00 до 10:00.

Про це повідомив начальник управління правового забезпечення діяльності Київської міськради Володимир Слончак, передає прес-служба Київради.

«Ми виграли суд. Рішення ухвалено на нашу користь, і ми не зобов'язані скасовувати заборону на продаж алкоголю в нічний час», — сказав Слончак.

Водночас, Антимонопольний комітет заявляє, що Вищий госпсуд України зобов’язав Київраду виконати рішення Адміністративної колегії від 20 грудня минулого року, яким заборона продавати алкоголь вночі вважається порушенням.

За даними обох установ, розгляд касаційної скарги з цього питання відбувся 25 липня.

Нагадаємо, 22 вересня минулого року Київрада ввела заборону на продаж алкоголю в нічний час, 12 жовтня рішення про заборону продажу алкоголю набуло чинності.

Антимонопольний комітет у грудні 2016 року вимагав скасувати заборону на продаж алкоголю вночі. Київрада мала скасувати заборону протягом місяця. 

У червні цього року заборону на продаж алкоголю вночі у Києві скасували відповідно до рішення Господарського суду Києва.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини