Суд Європейського Союзу скасував введені в 2014 році ЄС санкції відносно молодшого сина екс-президента України Віктора Януковича-молодшого.

Про це йдеться у відповідному рішенні, опублікованому на сайті суду, передає «Інтерфакс-Україна».

«Рішення Ради ЄС 2014/119 / ОВПБ від 5 березня 2014 року щодо обмежувальних заходів, спрямованих проти певних осіб, організацій і органів у зв'язку з ситуацією в Україні, і Регламент Ради (ЄС) № 208/2014 від 5 березня 2014 року в щодо обмежувальних заходів, спрямованих проти певних фізичних і юридичних осіб з урахуванням ситуації в Україні анулюються, оскільки вони стосуються Віктора Вікторовича Януковича», – йдеться у відповідному рішенні, опублікованому на сайті суду.

У рішенні також вказується, що всі витрати по цій справі покладаються на Раду ЄС на користь дружини сина екс-президента Ольги Янукович.

Нагадаємо, що 4 березня Рада Європейського союзу продовжила санкції проти екс-президента України Віктора Януковича і ще 15 колишніх чиновників.

20 березня 2015 року в Росії на озері Байкал, провалившись під лід, затонув автомобіль. У ньому знаходилися шість осіб, в тому числі четверо громадян України. В результаті загинув водій автомобіля. 

Пізніше повідомлялось, що в затонулому в озері авто загинув син екс-президента України Віктор Янукович-молодший. Згодом цю інформацію підтвердив народний депутат фракції «Опозиційного блоку» Нестор Шуфрич. 

При цьому керівник прес-служби МНС по Іркутській області Андрій Шутов повідомив, що загиблого звали Віктор Давидов.

Зауважимо, що дівоче прізвище дружини екс-президента України Людмили Янукович – Давидова.

Поділитись: