Економіка

Суд заарештував голову наглядової ради неплатоспроможного Терра Банку

Економіка/Суд заарештував голову наглядової ради неплатоспроможного Терра Банку
Зберегти
Вигляд

Голосіївський райсуд столиці заарештував на строк до 60 днів голову наглядової ради Терра Банку, визнаного неплатоспроможним наприкінці 2014-го

Прокуратура Києва також запідозрила члена ради фінустанови Юлію Облецову у скоєнні злочину, повідомив Фонд гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО).

За його інформацією, їх підозрюють у розкраданні грошей вкладників на суму більше мільярда гривень завдяки службовому становищу. Кримінальну справу завели після відповідних заяв ФГФВО та його тимчасової адміністрації у Терра Банку.

Суд встановив заставу у сумі 15 млн грн, тоді як обвинувачення просило не менше 50 млн грн. Фонд уточнив, що наразі вже направив 243 заяви проти власників та менеджменту неплатоспроможних банків на суму 88,5 млрд грн.

Столична прокуратура повідомила, що триває досудове розслідування, зокрема визначення інших залучених до злочину осіб.

Клименко очолив наглядову раду Терра Банку у грудні 2013 году, у квітні наступного року установа повідомила, що він є ключовим вигодонабувачем банку. Восени 2014-го Терра Банк за статистикою НБУ посідав 48-е місце серед 166 банків країни за обсягом капіталу. ЗМІ пов'язували Терра Банк з міністров фінансів кабінету Миколи Азарова Юрієм Колобовим, а також екс-проректором НАУ Максимом Луцьким, офіційного підтверждення подібної інформації не було.

/Фото: bahmut.com.ua

Пов`язані новини