Економіка

Суд заарештував понад 116 млн гривень на рахунках «Енергомережі»

Економіка/Суд заарештував понад 116 млн гривень на рахунках «Енергомережі»
Зберегти
Вигляд

Солом’янський райсуд Києва наклав арешт на 116 млн грн на банківських рахунках Холдингової компанії «Енергомережа».

Відповідне клопотання детективів НАБУ, погоджене з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, було розглянуто та задоволено 4 березня 2016 року, повідомляється на сайті НАБУ.

Арешт накладено в рамках розслідування кримінального провадження за фактом привласнення службовими особами майна ВАТ «Запоріжжяобленерго».

«Розслідування провадження щодо діяльності службових осіб «Запоріжжяобленерго» - яскравий приклад поєднання інструментів кримінального та господарського судочинства. Останні судові рішення дають законні підстави для вилучення та повернення державі коштів, які було виведено на рахунки приватних структур шляхом укладання незаконних договорів», - зауважив перший заступник Директора НАБУ Гізо Углава.

Антикорупційне бюро подало в суд уже 5 позовів про визнання недійсними договорів перевідступлення права вимоги боргу за електричну енергію між «Запоріжжяобленерго» і «Енергомережею» на загальну суму 346,2 млн гривень.

Напередодні, 9 березня Господарський суд Києва задовольнив позов НАБУ й визнав недійсним договір перевідступлення права вимоги боргу за електричну енергію між «Запоріжжяобленерго» і «Енергомережею».

/ фото zap-news.net

Пов`язані новини