Культура

Суд заборонив Кернесу демонтувати пам’ятну дошку Юрію Шевельову

Культура/Суд заборонив Кернесу демонтувати пам’ятну дошку Юрію Шевельову
Зберегти
Вигляд

Харківський апеляційний адміністративний суд скасував рішення мера Геннадія Кернеса про демонтаж пам’ятної дошки українському філологу Юрію Шевельову. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на юриста Ростислава Небельського.

«Колегія суддів постановила скасувати рішення Харківської міської ради та розпорядження харківського міського голови Геннадія Кернеса від 25 вересня 2013 року щодо меморіальної дошки Шевельову, які відкрили шлях до усім відомої події вандалізму», – розповів Небельський.

«Тепер тим хто опікується встановленням меморіальної дошки непотрібно буде брати ніяких офіційних погоджень від міської влади. У нас уже все є. Будемо вважати, що вандали розбили дошку і як будь-який пам’ятний знак ми можемо його відновити. Єдине, що ми цю дошку повинні встановлювати в межах тих ескізів, які були 2011 року затверджені міською радою», – зауважив Небельський.

Нагадаємо, що меморіальну дошку, встановлену зусиллями громадських активістів 4 вересня 2013 року, вже 25 вересня розтрощили невідомі.

Пов`язані новини