Городищенський райсуд Черкаської області залишив під вартою фігурантів справи про вбивство черкаського журналіста Василя Сергієнка. Так, Вадима Мельника, Володимира Воронкова, Романа Недибалюка і Віктора Горбенко залишили під вартою до 6 травня без права застави, повідомляє Insider.

Склад колегії суддів, яка ухвалила не випускати з-під варти: Людмила Синиця, Володимир Черненко, Леонід Подорога.

Розгляд запобіжного заходу тривав увесь день 7 березня. Під час засідання суду на адвоката обвинувачених Шадріна склали протокол за неповагу до суду.

«Він кричав та зривав засідання», — пояснили у суді.

О 19:00 7 березня судді пішли у нарадчу кімнату, пообіцявши оголосити ухвалу наступного дня. Ухвалу зачитали 8 березня після 16:00.

Як повідомила журналістка Наталя Седлецька, увесь цей час у суді залишались активісти, у тому числі уночі, аби почути рішення суду.

Нагадаємо, у липні 2017 року прокуратура скерувала до суду обвинувлаьний акт стосовно організатора, а також ще одного з виконавців викрадення та вбивства Сергієнка. У липні минулого прокуратура оголосила підозру фігуранту справи.

Як відомо, у квітні 2014 року Герой України, журналіст Василь Сергієнко був побитий та викрадений з двору власного будинку у місті Корсунь-Шевченківський.

Наступного дня тіло його було знайдено за 15 кілометрів від міста зі слідами знущань.

Поділитись: