Політика

Суд змінив запобіжний захід Корбану з домашнього арешту на тримання під вартою

Політика/Суд змінив запобіжний захід Корбану з домашнього арешту на тримання під вартою
Зберегти
Вигляд

Дніпровський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану на тримання під вартою. Відповідне рішення ухвалив суддя Микола Чаус.

Через вигуки присутніх в залі не було чутно, до якого числа Корбан буде перебувати під вартою. Прес-секретар партії Євгенія Кравчук у Facebook написала, що протягом 60 діб.

Після оголошення вироку Корбан заявив, що подасть апеляцію на свій арешт.

Сьогодні вранці Корбану призначили державного адвоката Аліну Самарець після того, як він відмовився від своїх захисників, пославшись на те, що судове засідання вже триває понад 24 години і їм необхідно відпочити.

Пізно ввечері 24 грудня у квартирі лідера партії «УКРОП» в Дніпропетровську правоохоронці провели обшук. Корбана направили до Києва для проходження медичної експертизи.

26 грудня вранці у Дніпровському районному суді Києва розпочалося засідання з розгляду клопотання Генеральної прокуратури України про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану. У прокуратурі наполягають, що домашній арешт має бути замінений триманням під вартою.

У неділю, 27 грудня, засідання суду розпочалося о 9:30 і тривало понад 24 години.

/ фото прес-секретаря партії Євгенії Кравчук

Пов`язані новини