Красногвардійський районний суд Дніпра скасував арешт торгово-розважального центру «Караван», який належить ПАТ «Лекс Холдинг», кінцевим бенефіціаром якої є бізнесмен Олександр Ярославський.

Красногвардійський райсуд Дніпра скасував арешт торгово-розважального центру «Караван», який належить ПАТ «Лекс Холдинг», кінцевим бенефіціаром якої є бізнесмен Олександр Ярославський.

Про це свідчать матеріали суду, передають «Українські Новини».

Арешт на ТРЦ був накладений 24 лютого ухвалою Красногвардійського суду за клопотанням Дніпровської прокуратури через заборгованість «Лекс Холдингу».

Компанія зазначає, що необхідність арешту нерухомості відпала у зв'язку зі зміною правовідносин між компанією і банком за кредитним договором від 8 липня 2013 року.

Повідомляється, що 27 березня ВТБ Банк і «ВТБ Банк АГ» (Німеччина) уклали договір про продаж і відступ прав вимоги за цим кредитом і договорами забезпечення.

З матеріалів суду випливає, що ВТБ Банк, «ВТБ Банк АГ» і «Лекс Холдинг» домовилися продовжити термін погашення кредиту до 26 березня 2018 року.

У травні слідчий Нацполіції закрив кримінальне провадження, згодом Красногвардійський суд Дніпра вирішив скасувати арешт нерухомості.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile