ENRU

Суд задовольнив позов Авакова і зобов’язав депутата Лещенка спростувати інформацію про стеження

Подільський районний суд Києва задовольнив позов міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова про захист честі, гідності та ділової репутації, а також про спростування інформації, поширеної депутатом Сергієм Лещенком і оприлюдненою на сайті Deutsche Welle.

Відповідне рішення Аваков оприлюднив у Twitter.

У рішенні суду, зокрема, вказано, що оприлюднена на сайті Deutsche Welle від імені Лещенка інформація нібито про те, що Аваков займається збором інформації щодо нардепа для подальшої дискредитації, а технічну функцію виконує МВС, є недостовірною і принижує честь, гідність і ділову репутацію міністра.

Суд постановив, щоб Лещенко спростував цю інформацію. Також він має сплатити судовий: на користь Авакова — 551,21 грн, на користь МВС — 1102,4 грн.

Дане рішення може бути оскаржене в Апеляційному суді Києва протягом 10 днів з моменту оголошення рішення.

Лещенко ж повідомив, що оскаржуватиме рішення суду. Він зазначив, що не був поінформований повісткою про засідання суду, Крім того, його стороні невідомі аргументи судді. Також Лещенко зауважив, що справа слухалася більше року за попереднього складу суду і, щойно було змінено суддю, майже миттєво було винесене потрібне Авакову рішення.

Нагадаємо, в листопаді 2015 року депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко в інтерв'ю Deutsche Welle заявив, що глава МВС Арсен Аваков і народний депутат з фракції «Народний фронт» Микола Мартиненко стоять за організацією стеження за ним. Міністр назвав ці слова брехнею і подав позов до суду.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram