Адвокат Роман Маселко повідомив, що «суддя Майдану» Мельничук пройшов кваліфікаційне оцінювання ВККС та отримав право довічно працювати суддею і отримувати підвищену заробітну плату.

Суддя Київського апеляційного адмінсуду Володимир Мельничук пройшов кваліфікаційне оцінювання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України і отримав право продовжувати роботу.

Про це йдеться у рішенні ВККС, повідомив адвокат Роман Маселко у Фейсбук.

«Суддя Майдану» пройшов кваліфікаційне оцінювання ВККС та вже спокійно довічно буде продовжувати вершити «правосуддя» та отримувати підвищену заробітну плату. І не простий суддя, а той, який підтримав сумнозвісне рішення про заборону Майдану», — написав Маселко.

Він віздначив, що рішення щодо Мельничука ВККС прийняла 03 листопада, в той час, коли Верховна рада приймала закон про Вищу раду правосуддя. 

«Суддя Мельничук В.П., разом з суддею Лічевецький І.О. не побачили жодних порушень у Постанові судді Саніна Б.В., якою було заборонено Майдан з 01.12.13 по 07.01.14», — нагадав він.

Тимчасова спеціальна комісія вирішила, що судді Санін, Мельничук та Лічевецький мають бути звільнені за порушення присяги (рішення від 24 вересня 2014 року № 4/02-14).

«Але спочатку ВРЮ, а от тепер ВККС вирішили, що ці судді не лише не підлягають покаранню, але й відповідають усім трьом критеріям (компетентність, добросовісність, етика поведінки), достойні називатися суддями та можуть продовжувати здійснювати правосуддя», — повідомив адвокат.

Маселко припустив, що кваліфікаційне оцінювання пройде і суддя Санін.

«Якщо депутати в законі про Вищу раду правосуддя не наділять Громадську раду доброчесності реальними повноваженнями, судова реформа стане лише фікцією, як і намагання очистити суди через попередні закони. І відповідальними за це будуть депутати та президент», — наголосив він.

Нагадаємо, 30 вересня зміни до Конституції у частині правосуддя набули чинності.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile