Суддя Шевченківського районного суду Києва Андрій Трубніков заявив про самовідвід у справі догхантера Олексія Святогора.

Суддя Шевченківського районного суду Києва Андрій Трубніков заявив про самовідвід у справі догхантера Олексія Святогора. 

Про це повідомляє Громадське радіо.

За словами Трубнікова, самовідвід просить у зв’язку із конфліктом інтересів. За словами судді, раніше у нього була справа, де Святогор працював адвокатом. Також, він розповів, що у 2014 році Святогор погрожував йому. 

У 2015 році справа була закрита, оскільки слідчий не встановив події злочину. Заяву про самовідвід задовольнила суддя Мелешак Олена. Згодом призначили нову суддю — Тетяну Левицьку.  

Під судом зібралися близько 30 зоозахисників і волонтерів, вони вимагали засудити  Святогора, якого звинувачують у активній пропаганді насилля над безпритульними тваринами.

8 червня у Києві поліція затримала догхантера Олексія Святогора, він перебував у базі МВС серед осіб, які переховуються від органів досудового розслідування. 

Догхантер Олексій Святогор перебував у Дніпровському управлінні столичної поліції, а зоозахисники вимагали взяти його під варту на 2 місяці. Того ж дня поліція передала клопотання про затримання догхантера Святогора до Шевченківського райсуду.

Поділитись: