Окружний адмінсуд Києва оголосив безстрокову перерву в засіданні з розгляду питання про законність перейменування проспекту генерала Миколи Ватутіна на проспект Романа Шухевича.

Окружний адмінсуд Києва оголосив безстрокову перерву в засіданні з розгляду питання про законність перейменування проспекту генерала Миколи Ватутіна на проспект Романа Шухевича.

Про це сказав суддя Руслан Арсірій, передають «Українські новини».

«Можете за мене порадіти — я у відпустку йду. Розгляд продовжиться не в цьому місяці», — сказав він і не не назвав дату, коли продовжиться процес.

Разом з тим Вища рада правосуддя одержала скаргу на суддю Арсірія, який раніше призупинив процес перейменування проспекту генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича, пише «Українська правда.Київ». 

За даними позивача Олени Бережної, скарга на Арсірія була спрямована у ВРП. Скаргу на суддю подав один з позивачів. Бережна впевнена, що дисциплінарна справа проти Арсірія є формою вчинення тиску на нього. У зв'язку із цим вона закликала Арсірія взяти самовідвід.

Арсірій у свою чергу попросив позивачів більше не подавати на нього скарг, тому що Рада суддів встановила, що відкриття дисциплінарних або кримінальних справ проти судді не є підставою для відводу.

Нагадаємо, у Києві сталися сутички на акції проти перейменування проспекту Ватутіна.

1 червня Київська міська рада проголосувала за перейменування проспекту Генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича

Громадське обговорення проходило з 28 березня до 28 травня 2016 року на порталі територіальної громади Києва. Перейменування проспекту на честь Романа Шухевича підтримали 3165 осіб — це 55 відсотків голосів, висловились проти — 2627 громадян.

12 червня Окружний адмінсуд Києва за позовом «Антифашистської правозахисної ліги» заборонив меру підписувати рішення про перейменування, а офіційному виданню Київради газеті «Хрещатик» - публікувати його до розгляду справи в суді по суті.

30 червня рішення Київської міської ради про перейменування проспекту Ватутіна на проспект Шухевича у Києві набуло чинності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ оприлюднила раніше невідомі документи про життя Романа Шухевича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: