УКРАЇНА

Суддю Чауса оголошено у міжнародний розшук Інтерполу – НАБУ

14 листопада, 2016 17:47
УКРАЇНА/Суддю Чауса оголошено у міжнародний розшук Інтерполу – НАБУ
Зберегти
Вигляд
Суддю Дніпровського райсуду Києва Миколу Чауса викрили на хабарі 150 тисяч доларів. Гроші він зберігав у скляних банках.

Київський суддя Микола Чаус 11 листопада 2016 року був оголошений у міжнародний розшук для арешту та подальшої екстрадиції в Україну.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України.

«Суддя Дніпровського районного суду міста Києва Микола Чаус, відповідно до обліків Генерального секретаріату Інтерполу, з 11 листопада 2016 року перебуває у міжнародному розшуку з метою арешту та подальшої екстрадиції в Україну. Його підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч.4. ст.368 Кримінального кодексу України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»)», — йдеться в повідомленні НАБУ.

Нагадаємо, суддю Дніпровського райсуду Києва Миколу Чауса викрили на хабарі в 150 тисяч доларів. Гроші він зберігав у скляних банках.

6 вересня Верховна Рада дала згоду на затримання та притягнення до відповідальності Чауса. Перед цим він не з'явився на допит і вручення підозри до Національного антикорупційного бюро України.

Керівник Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що, за оперативними даними, Чаус перебуває в анексованому Криму.

Згодом у НАБУ з'явились дані про те, суддя Чаус може перебувати в Білорусі.

Суддя Чаус вів кримінальні справи проти учасників Евромайдану, а також екс-регіонала Юрія Іванющенка та екс-глави партії «УКРОП» Геннадія Корбана.

Пов`язані новини