Американська письменниця Стефані Маєр оголосила про вихід нового роману саги «Сутінки», який матиме назву «Сонце опівночі» (англ. «Midnight Sun»).

Про це повідомляє The Guardian.

«Я дуже рада нарешті-нарешті оголосити про вихід “Сонця опівночі” 4 серпня. Нині непрості часи, і я не була певна, чи варто зараз видавати цю книгу, але дехто з вас так-так довго на неї чекав, що мені здалося неправильним змушувати вас чекати ще довше», — сказала письменниця.

Працювати над «Сонцем опівночі» Маєр почала ще давно. У 2008 році рукопис книги незаконним чином опинився в мережі, після чого письменниця перестала писати, а в 2013 році в одному з інтерв’ю заявила, що взагалі більше не писатиме нічого в межах саги «Сутінки».

«Сутінки» — це серія з чотирьох книг, які розповідають історію дівчини Белли Свон, яка закохалася у вампіра: «Сутінки» (2005), «Молодик» (2006) (мається на увазі молодий місяць — ред.), «Затемнення» (2007), «Світанок» (2008). Сама Маєр називає серію сагою.

У світі було продано понад 100 мільйонів примірників книг. Їхня екранізація в п’яти фільмах зібрала касу в 3,3 мільярда доларів.

Стефані Маєр — одна з найбільш успішних письменниць сучасності. У 2008 році видання Time внесло її до переліку 100 найвпливовіших людей світу, а в 2009 журнал Forbes назвав її однією з найбільш упливових знаменитостей сучасності.

Поділитись: