Життя

Сутички протестувальників з поліцією у Кашмірі: поранено близько 100 студентів

17 квітня, 2017 19:39
Життя/Сутички протестувальників з поліцією у Кашмірі: поранено близько 100 студентів
Зберегти
Вигляд
В індійській частині спірного гімалайського регіону Кашмір, що межує з Індією і Пакистаном під час сутичок протестувальників з поліцією було поранено принаймні 100 студентів

В індійській частині спірного гімалайського регіону Кашмір, що межує з Індією і Пакистаном під час сутичок протестувальників з поліцією було поранено принаймні 100 студентів.

Про це повідомляє Associated Press.

Протести почалися як сотні студентів вийшли на вулиці регіону, виступаючи проти поліцейського рейду в одному з коледжів південного міста Пулвама, після яких було поранено щонайменше 50 учнів.

Перші зіткнення сталися після того, як правоохоронці спробували заборонити протести.

Мітинги згодом поширилися на кілька коледжів і в місті Срінагар. Поліція під час сутичок застосувала сльозогінний газ. Також зазначається, що окрім протестувальників, травми також отримали й працівники поліції.

Студенти на мітингу заявили, що насильницький рейд в одному з університетів підкреслив «єдину політику панування репресій і страху».

Нагадаємо, що до цього у Кашмірі сталися сутички поліції з демонстрантами під час довиборів у місті Срінагар. Тоді сепаратистські угруповання закликали до бойкоту голосування.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини