Адвокат Андрій Муха, який захищає потерпілих у справі про вбивство очільника ромської громади у Вільшанах Харківської області, заявив про напад.

Адвокат Андрій Муха, який захищає потерпілих у справі про вбивство очільника ромської громади у Вільшанах Харківської області, заявив про напад.

Про це Муха повідомив у коментарі «Радіо Свобода».

За словами адвоката, його побили у власному офісі в місті Дергачі Харківської області.

«Забій легені, рідина в легені, набряк серця, черепно-мозкова травма, підбите око, по тілу садна – п’ятеро людей били. Тому не можу сказати, що помираю, але не дуже добре (почуваюсь – ред.)», – розповів Муха.

За його словами, нападники приїхали на двох автомобілях, серед них був прокурор місцевої прокуратури Ільгар Гасанов.

«Оглянули мій кабінет, знайшли теку щодо вбивства у Вільшанах, взяли звідти скаргу на дії прокурора місцевої прокуратури Пісоцького, засунули мені в рота, почали поливати кавою, щоб вона була не така суха, і змушували, щоб я її повністю з’їв. Я не міг цього зробити, тому вони мене били. Після цього забрали 2 тисячі доларів, які лежали у мене в столі, ну, в гаманці, і покинули приміщення», – заявив Муха

Він через побиття звернувся до поліції та написав заяву про злочин за статтею «розбій». За його словами, попри те, що він назвав правоохоронцям імена нападників, досі нікого не затримали.

Правоохоронці Харківської області не прокоментували цей інцидент.

Нагадаємо, що 16 травня 2017 року у селищі Вільшани Харківської області стався збройний конфлікт між між двома групами місцевих мешканців, частина з яких були ромської національності. В результаті були поранені четверо людей, один з яких — 50-річний чоловік — помер. Загиблим виявився  очільник ромської громади у Вільшанах Микола Каспіцький.

Правоохоронці за цим фактом заявили про затримання трьох підозрюваних у стрілянині та відкрили провадження за статтями про хуліганство та навмисне вбивство.

У селище Вільшани Харківської області ввели спецпризначенців після конфлікту зі стріляниною, внаслідок якої загинула людина.

Поділитись: