УКРАЇНА

Священнослужитель з Чернігівщини заявив про напади через підтримку релігійних заходів

25 липня, 2018 19:02
УКРАЇНА/Священнослужитель з Чернігівщини заявив про напади через підтримку релігійних заходів
Зберегти
Вигляд
Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент УПЦ Московського патріархату заявив про напади на священиків та чиновників через підтримку релігійних заходів.

Архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент УПЦ Московського патріархату заявив про напади на священиків та місцевих чиновників через підтримку ними релігійних заходів.

Про це він повідомив в ефірі 112 каналу.

За його словами, представники партії «Свобода» та «інші націоналістичні угруповання» зверталися до нього з відкритими погрозами, а також навідувалися до молодіжного православного табору.

Священнослужитель додав, що 25 липня 30 «молодиків» побили головного редактора місцевої газети за те, що він написав статтю про відпочинок дітей у літньому православному таборі. А також «погрозами та лайками примусили редактора і кількох чиновників написати заяву на звільнення».

Голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Денис Попов повідомив Громадському, що представники партії не мають жодного стосунку до погроз священнослужителя та дитячого табору.

З приводу ситуації 25 липня Попов повідомив, що представники партії долучилися до акції під Борзнянською районною радою, на якій вимагали звільнення виконувача обов’язків редактора комунальної газети «Вісті Борзнянщини».

За словами Попова, у газеті розмістили статтю про діяльність антиукраїнської організації.

«Ми вимагали і ми досягли свого», — сказав Попов про звільнення редактора.

Міжнародна організація з допомоги християнами «Open Doors» заявила, що за 2017 рік понад 3100 християн вбили через релігійні переконання.

Більше про:
# церква
Пов`язані новини