Свідок у справі російських офіцерів Алєксандра Алєксандрова та Євгенія Єрофєєва командир 92-ї омбр полковник Віктор Ніколюк за особливими прикметами точно упізнав зброю Єрофєєва, повідомляє Уніан

У ході допиту прокурорами Ніколюку була пред'явлена на впізнання безшумна снайперська гвинтівка «Гвинторіз», яка була вилучена після бою у пораненого Єрофєєва.

Ніколюк в суді заявив, що це точно та гвинтівка, оскільки він запам'ятав її особливі прикмети, а саме - сліди від куль на ствольній коробці.

Також полковник додав, що захоплюється зброєю, і тому особливу увагу під час затримання Єрофєєва звернув на його зброю і уважно її розглянув.

Інші свідки, які разом з Ніколюк здійснювали евакуацію Єрофєєва і Александрова, також стверджували, що у Єрофєєва була знайдена гвинтівка, проте в суді вони не могли сказати точно, чи дійсно це та ж гвинтівка.

Голосіївський районний суд Києва продовжить розгляд справи спецназівців Головного розвідувального управління Збройних сил Російської Федерації Єрофєєва і  Алєксандрова 12 січня.

/фото facebook.com/alyona.shevchuk.5

Поділитись: