Першими вогонь в бік поліцейських у селі Княжичі 4 грудня відкрили бійці спецпідрозділу КОРД. Про це розказав водій держохорони, який вижив залишився живим під час перестрілки.

Першими вогонь в бік поліцейських у селі Княжичі 4 грудня відкрили бійці спецпідрозділу КОРД.

Про це розказав водій держохорони, який залишився живим під час перестрілки, повідомляє «Настоящее время».

За його словами, екіпаж держохорони прибув в Княжичі через сигналізацію, що спрацювала в одному з будинків. Приміщення вже було вскрите і по слідах на снігу держохорона наздогнала двох чоловіків.

«Я відразу подумав, що людина просто добре знає сигналізацію і вирішила «підзаробити» так би мовити на вихідних. І все, Сергій (Орлов, один із загиблих співробітників держохорони) посадив його до нас в машину...», — розповів водій.

Через кілька секунд до місця подій прибула «підмога затриманих» і не розбираючись вони відкрили вогонь по автомобілю.

«Я не знаю, ми не встигли нічого сказати. Вони вискочили, три секунди, і почали стріляти. Я вже думав, вони побачать, хто ми, і розберемося, а тут відразу стрілянина і все, ледве встиг втекти. Першими стріляли працівники КОРДа, першими стріляли 100%. Це в двох метрах від мене відбувалося», — повідомив водій.

Він також розповів, що вже після перестрілки четверо співробітників держохорони поклали на землю і таки перевірили документи.

«Перевіряючий крикнув: «Мужики, це ДСО! А через п'ять-шість секунд чую від них: «Боже, що ми наробили? Ми полісменів розстріляли!», — додав водій.

На уточнююче запитання, чи дійсно це був спецпідрозділ, він сказав, що не знає.

Нагадаємо, у ніч на неділю, 4 грудня, в селищі Княжичі Київської області в результаті перестрілки між співробітниками Служби держохорони і поліції загинуло 5 осіб.

Також повідомлялося, що прокуратура розпочала розслідування вбивства правоохоронців у Княжичах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смертельний «дружній вогонь»: Чому загинули 5 поліцейських у Княжичах.

Поділитись: