ENRU

Українська тенісистка Світоліна вийшла до півфіналу турніру Rogers Cup у Монреалі

П’ята ракетка світу, українка Еліна Світоліна вийшла до півфіналу турніру Rogers Cup категорії Premier 5 у Монреалі (Канада).

Про це йдеться на офіційному сайті змагань.

У чвертьфіналі Світоліна перемогла представницю Бельгії Елізу Мертенс. Матч тривав 1 годину 25 хвилин і закінчився з рахунком 7:5, 6:3 на користь української тенісистки.

Для Світоліної це четвертий вихід у півфінал турніру в 2018 році — раніше вона виходила у півфінали у Брісбені, Дубаї та Римі.

У півфіналі Світоліна, яка є чинною чемпіонкою турніру Rogers Cup, зіграє з третьою ракеткою світу, американкою Слоан Стівенс.

Раніше Світоліна перемогла першу ракетку світу у фіналі турніру WTA у Римі.

У березні Світоліна вперше в кар’єрі вийшла в ¼ фіналу турніру WTA у Маямі.

11 червня Світоліна опуститилася у світовому рейтингу Жіночої тенісної асоціації на п’яту позицію. Українка вилетіла з міжнародного турніру «Ролан Гаррос» вже у третьому раунді та не змогла захистити показники минулого року. За підсумками турніру Світоліна втратила 300 балів.