УКРАЇНА

Світові лідери вітають українців з 25-ю річницею Незалежності

УКРАЇНА/Світові лідери вітають українців з 25-ю річницею Незалежності
Зберегти
Вигляд

Керівники іноземних держав вітають Україну із 25-ю річницею Незалежності. Про це повідомляє прес-служба президента.

Лідери держав бажають миру, процвітання та добробуту українському народові і державі, а також висловлюють надію на подальший розвиток двосторонніх відносин між країнами на основі взаєморозуміння та поваги.

Президент США Барак Обама у своєму привітанні вказав, що «цей день є особливо важливим в світлі загрози суверенітету та територіальній цілісності України, яка виникла в результаті російської агресії на сході України та спроби анексії Криму».

«Попри увесь тиск та кризи, які спіткали її, Україні вдалось зміцнити свою незалежність і утвердитись як першоплановий актор на європейській сцені та світовому рівні. З цієї нагоди, я адресую всьому українському народу побажання миру та процвітання», - йдеться у привітанні президента Франції Франсуа Олланда.

«Китай поважає державний суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України, поважає обраний Вашим народом шлях розвитку відповідно до особливостей своєї країни», – зазначається у вітанні голови КНР Сі Цзіньпіна.

«Нашим пріоритетом є зміцнення наших відносин у кожній сфері і надалі. Користуюся цією нагодою, щоб знову зазначити, що ми будемо залишатися поряд з дружньою Україною та продовжувати рішуче підтримувати територіальну цілісність та незалежність», - йдеться у привітанні президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана.

Пов`язані новини