Світові лідери засудили рішення Трампа про вихід із кліматичної угоди

2 червня, 2017 14:03
default/Світові лідери засудили рішення Трампа про вихід із кліматичної угоди
Зберегти
Вигляд
Канцлерка Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон, прем'єр Канади Джастін Трюдо та прем'єрка Британії Тереза Мей засудили рішення президента Дональда Трампа про вихід із угоди про клімат.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон, прем'єр Канади Джастін Трюдо та прем'єрка Британії Тереза Мей засудили рішення президента Дональда Трампа про вихід із угоди про клімат.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Як повідомив офіційний представник уряду Німеччини Штеффен Зайберт, Меркель у телефонній розмові з Трампом висловила співчуття у зв'язку з рішенням Білого дому. Вона також підкреслила відданість ФРН умовам Паризького угоди.

Французький президент, виступаючи зі спеціальною телевізійним зверненням, заявив, що Трамп зробив історичну помилку і додав, що «США повернулися спиною до світу».

Він також підкреслив, що країни, що залишилися у Паризькій угоді, не вестимуть переговори про менш амбітний план боротьби зі зміною клімату, ніж вже узгоджений.

Канадський прем'єр Трюдо підтвердив переговори з Трампом після його рішення з питань клімату та заявив, що «глибоко засмучений» кроком адміністрації США.

Прем'єрка Британії Тереза ​​Мей заявила, що «засмучена» виходом США із угоди про клімат і зазначила, що ці домовленості є глобальними рамковими умовами, необхідними для «захисту процвітання і безпеки майбутніх поколінь».

Раніше Мей відмовлялася від публічної критики Трампа в зв'язку з його позицією щодо клімату, заявивши, що він, як президент США, має право визначати точку зору своєї країни з цього питання.

Нагадаємо, ввечері 1 червня президент США Дональд Трамп оголосив про вихід країни з Паризького угоди про протидію глобальному потеплінню. Трамп також заявив, що може «переукласти більш вигідну угоду для США».

Угода була підписана в Парижі 22 квітня 2015 десятками держав, які є основними забруднювачами атмосфери парниковими газами. Вона набула чинності 4 листопада 2016.

США стануть третьою країною після Сирії та Нікарагуа, які відмовились від участі в угоді про клімат.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини