Світовий банк погодився виділити 100 млн доларів на відновлення економіки та підприємництва на підконтрольних територіях Луганської області.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

«Ми зробимо все, щоб наші громадяни почувалися в безпеці, а регіони ставали заможними», — зазначив він.

Як передає пресслужба Світового банку, гроші виділили у межах проєкту «Східна Україна: возз'єднання, відновлення та відродження» (3В). Програма зосереджена на допомозі Луганській області, яка зазнала економічного спаду через війну.

Першу позику у 100 млн виділили для «просвітницької роботи та підтримки розвитку населення, яке зазнало впливу конфлікту». А взагалі проєкт має допомогти у покращенні доріг, зв'язку між ринками та послугами, у розвитку сільського господарства та економічного зростання в сільській місцевості.

«Проєкт також передбачає залучення громад для забезпечення участі населення, яке зазнало впливу конфлікту, і вразливих груп населення, таких як жінки, ветерани і внутрішньо переміщені особи (ВПО), до процесів прийняття рішень і моніторингу проєкту», — пояснили в організації.

У межах проєкту мають створити платформу для співпраці національних, регіональних і місцевих органів влади в реалізації інвестицій. Також за підтримки Світового банку має підвищитися обізнаність в інвестиційних можливостях Донбасу.

Поділитись: