Світ

Симфонічний оркестр Нідерландів звільнив головного диригента після звинувачень у домаганнях

4 серпня, 2018 10:06
Світ/Симфонічний оркестр Нідерландів звільнив головного диригента після звинувачень у домаганнях
Зберегти
Вигляд
lead
Провідний симфонічний оркестр Нідерландів «Королівський оркестр Консертгебау» припинив співпрацю з головним диригентом Даніелем Гатті через звинувачення в сексуальних домаганнях.

Провідний симфонічний оркестр Нідерландів «Королівський оркестр Консертгебау» припинив співпрацю з головним диригентом Даніеле Гатті через звинувачення в сексуальних домаганнях.

Про це йдеться в оголошенні на сайті оркестру.

«Королівський оркестр припинив співпрацю з диригентом в терміновому порядку. Ці звинувачення та реакція Гатті спричинили переполох серед музикантів та персоналу, а також серед зацікавлених сторін як у Нідерландах, так і закордоном», — повідомили в оркестрі, пославшись на публікацію американського видання Washington Post, в якому вперше стало відомо про таку поведінку диригента.

В оркестрі заявили, що поведінка Гатті, як головного диригента, не прийнятна.

«Це невиправно зруйнувало довіру між оркестром та головним диригентом. Усі концерти, заплановані за участі Даніеле Гатті, відбудуться з іншими диригентами», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляє The Washington Post, адвокат Гатті назвав ці звинувачення «брудною кампанією». Гатті відкидає будь-які звинувачення на його адресу.

26 липня The Washington Post опублікувало статтю, де йшлося про неналежну поведінку Гатті щодо двох оперних співачок. За інформацією видання, інциденти сталися в гримерці у 1996 і 2000 роках.

The Washington Post додає, що Гатті став третім провідним диригентом у світі за останній рік, якого звільнили за звинуваченнями у неприйнятній поведінці.

Пов`язані новини