ENRU

Син депутата Шуфрича збив пішохода у центрі Києва

У центрі Києва у суботу ввечері син народного депутата Нестора Шуфрича на пішохідному переході збив пішохода, якого госпіталізували з численними травмами.

Про це повідомила прес-служба самого депутата.

Вказується, що ДТП було скоєно на автомобілі марки Bentley, який не належав синові народного депутата, а був узятий напрокат.

Divuar LaCroix

«За попередньою інформацією, на вулиці Шота Руставелі безпосередньо на пішохідному переході або поблизу нього з можливим перевищенням швидкості Нестором-молодшим було скоєно наїзд на пішохода, 31-річного чоловіка, внаслідок чого той отримав перелом ноги, вивих плеча, а також травми голови, ступінь яких встановлюється», – йдеться у повідомленні.

Anatolii Bashlovka

У прес-службі депутата зауважують, що Нестор Шуфрич-молодший «не залишав місце події, відразу вступив в контакт з поліцією і почав давати пояснення». Стверджується також, що він «добровільно в супроводі адвоката і брата Олександра пройшов наркологічну експертизу, яка показала повну відсутність алкоголю, що було зафіксовано відеозйомкою».

«Депутатом Нестором Шуфричем дано розпорядження надати максимальну допомогу потерпілому, забезпечити найвищий рівень медичного забезпечення, а в разі тимчасової втрати працездатності або інших негативних наслідків того, що сталося забезпечити компенсацію, в тому числі за принесену моральну шкоду», – йдеться в повідомленні.

При цьому Нестор Шуфрич заявляє, що його син буде максимально сприяти слідству, до його завершення не покине територію України і буде перебувати в Києві і області, для чого їм добровільно здадуть всі документи, що дозволяють виїзд за кордон.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram