Син українського офіцера, 19-річний громадян України Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі.

Син українського офіцера, 19-річний громадян України Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі.

Про це Громадському повідомив директор Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

«Сьогодні генконсульство України в Ростові на Дону отримало повідомлення від управління ФСБ Краснодарського краю про тримання Павла Гриба в Краснодарі. Павла Гриба було затримано за звинуваченням у скоєнні злочину по ч.1 ст 205 КК Росії», — повідомив він.

За словами Кирилича, генконсульство України в Ростові уточнило, що Павло Гриб був затриманий 25 серпня.

Кирилич зазначив, що МЗС намагається отримати дозвіл для відвідання затриманого консулами і пересвідчитися в умовах його тримання, а також в забезпеченні ліками, яких він потребує.

Батько Гриба раніше зазначав, що його син має інвалідність і постійно змушений приймати підтримуючи ліки.

Раніше батько підлітка Ігор Гриб повідомив Громадському, що його син Павло Гриб, який зник 24 серпня в Білорусі, перебуває в СІЗО російського Краснодару.

Нагадаємо, 28 серпня український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Чернігівська прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо викрадення сина українського офіцера. А білоруське видання «Єврорадіо» з посиланням на свої джерела повідомило, що Гриба утримують в управлінні ФСБ у Краснодарі.

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: