Ерік Трамп сфотографував свій заповнений бюлетень на президентських виборах у США та виклав фото в соціальній мережі Twitter. У шаті Нью-Йорк це заборонено законом.

Ерік Трамп, син кандидата в президенти від Республіканської партії Дональда Трампа, може бути покараний після того, як він сфотографував свій заповнений бюлетень на президентських виборах у США та виклав фото в соціальній мережі Twitter.

Фотографування у виборчій кабінці, а також демонстрація фото заповненого бюлетеня іншим потенційним виборцям у шаті Нью-Йорк заборонено законом, передає CNN.

Зауважується, що Ерік Трамп опублікував фотографію бюлетеня, який був заповнений на підтримку Дональда Трампа з підписом: «Це неймовірна честь голосувати за свого батька! Він чудово впорається з роботою на США!». Невдовзі він видалив фотографію.

Повідомляється, що Демократична коаліція проти Трампа, подала скаргу до Державної ради Нью-Йорка з виборів, через вчинок Еріка Трампа.

На даний момент немає відомостей щодо того, чи матиме це якісь правові наслідки для Еріка Трампа.

Нагадаємо, за перебігом виборчого процесу в американській державі можна слідкувати в онлайн-трансляції на сайті Громадського.

Поділитись: