Система електронного декларування в Україні запрацює з 15 серпня 2016 року в будь-якому випадку.

Про це повідомила голова Нацагентства з питань протидії корупції Наталія Корчак, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Фактично ми готуємося зробити заяву, але запуск системи е-декларування в будь-якому випадку буде, тому що відповідно до закону, в перехідних положеннях зазначається, що мова йде про подачу та оприлюднення інформації декларанта», – сказала Корчак.

Вона також повідомила, що представники компанії-розробника системи електронного декларування ТОВ «Міранда» провели конструктивні переговори з представниками Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, і шляхи усунення недоліків були визначені.

За її словами, 14 серпня продовжиться робота в рамках Держспецзв'язку, НАЗК також має намір провести засідання, а система електронного декларування буде вдосконалюватися після запуску.

«Електронне декларування запрацює в будь-якому випадку, це я можу гарантувати на 100%, тому що своє рішення про початок подачі і оприлюднення інформації ми не відміняли і відміняти не будемо», – додала Корчак.

Нагадаємо, 12 серпня Держслужба спеціального зв'язку відмовила в атестації електронного декларування. 

Без атестату Держспецзв'язку, подані чиновниками декларації, не матимуть юридичної ваги

Президент Петро Порошенко заявив, що електронне декларування активів чиновників має стартувати в Україні з 15 серпня, його відкладання не припустимо і не розглядається

Поділитись: