Життя

Ситуація може дестабілізуватися на всьому Північному Кавказі – експерт

Життя/Ситуація може дестабілізуватися на всьому Північному Кавказі – експерт
Зберегти
Вигляд

Зараз можна прогнозувати, що дестабілізація буде і у Чеченській республіці, і на всьому Північному Кавказі. У цьому переконаний директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

«Треба розуміти, що сама ситуація – екстраординарна. Раніше, відверто кажучи, за останні декілька років, нічого подібного не траплялося», – наголошує він.

На думку Семиволоса, ситуація на всьому Північному Кавказі подібна і зараз є декілька передумов для її подальшої дестабілізації. Зокрема це неможливість російського президента Владіміра Путіна і надалі «гасити пожежу на Кавказі грошима» – тобто забезпечувати певний рівень вливань, як це було раніше. Окрім того нині «більшість російських підрозділів, які розміщувалися в Чеченській республіці, зараз воює на Донбасі, частина військових з цих підрозділів або загинула, або поранена, або небоєздатна».

Як повідомлялося, вночі в центрі Грозного (Чечня) пролунав потужний вибух, в результаті якого, за останніми даними, загинули дев'ять осіб, 22 отримали поранення. Вибух став першим терактом у столиці республіки за останні три роки.

Пов`язані новини